28 Eylül 2012 Cuma

Buharla Temizlik Dünyası
Daha iyi, daha hızlı, daha kolay!

Arçelik Buharika ile kimyasal madde kullanmadan hijyenik temizlik, deodorizasyon


Zemin, Döşemeler, Camlar ve Perdeler


Cihazla birlikte verilen mikrofiber havluyu silici veya üçgen fırçaya takarak, seramik, taş, laminat, parke, halı, kilim, koltuk ve kanepe yüzeylerini buhar gücü ile herhangi bir temizlik maddesi kullanmadan hijyenik olarak temizler ve onları adeta yenilersiniz. Mikrofiber havlu, ipek elyafın onda biri inceliğinde özel bir elyafla  üretilmiş olup, toz ve kirleri adeta üzerine çeker, temizler, silerken onları geri bırakmaz

. Camlar,  önce  cam silicisi  ile buhar  verilip,  sonra yukarıdan aşağıya çekilerek en kolay ve en iyi şekilde temizlenir. Perdeler asılı oldukları yerde,  cam silicisi ile buhar verilerek ütülenebilir.

Tekstil ürünlerinin temizliğinde tercihinizi özel havlulu aksesuarlardan yana kullanın; direkt buhar uçlarını kullanmamaya özen gösterin.


Bebek ve Çocuk OdalarıBuharla temizlik, bebek ve çocuk odaları için daha da önem kazanmaktadır. Mama sandalyesi, mama kapları, biberon, oyuncaklar, ayakkabı tabanları ve daha birçok malzeme, püskürtücüler ve fırçalar yardımı ile, herhangi bir kimyasal temizleyiciye gerek olmaksızın temizlenir. 100 °C’nin üzerindeki buhar sıcaklığı ile gerçek hijyenik temizlik sağlanır.


Mutfak, Banyo
 

Mutfak, banyo temizliğinde püskürtücüler ve fırça kullanılır. Bu aksesuarlarla temizlenecek yüzeye sıcak buhar püskürtülür ve yapışmış, yerleşmiş kirler, yağlar kabartılır, daha sonra kuru bir bezle silinir veya su ile yıkanır. Bu işlem sırasında mikroorganizmalar da çok büyük oranda ölür, sinmiş kokular yok olur.
Banyo ve mutfak duvar fayansları cam silicisi ile temizlenir. Fayanslar buhar gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalardan da arındırılır.


Otomobil, Bisiklet


Buharlı temizleyiciyi ev dışında da birçok alanda kullanabilirsiniz. Otomobilinizin motoru, jantları, koltukları, bisikletiniz, buhar gücü ile çok kolay temizlenir. Koltukları üçgen fırça ve havlu ile, diğer bölümleri uygun aksesuarlarla buhar püskürterek, kuru bir bezle temizleyiniz.


Buharı daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

Panjurlar, jaluziler, havuz kenarları, seramik derzleri, mücevherlerin temizliği ve daha pek çok alanda buharla temizlik yapılabilir. Çiçeklerinizin yapraklarını da uzaktan buhar tutarak temizleyebilir, tazeleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; http://www.arcelik.com.tr/ev-aletleri-buharli-temizleyici.html

• 444 0 888

• Arçelik Yetkili Satıcıları

arcelik.com.tr /onlinesatis

Bir bumads advertorial içeriğidir.

4 yorum:

fiamma dedi ki...

4 yıldır kullanıyorum çokda memnunum arçelikten ama bir sorun var ki üzerinde taşımak, ki hem yoruyor hem de düşme çarpma gibi durumlarda tehlikeli diye düşünüyorum inşallah arçelik ona da çare bulur şöyle ayaklı sen yürüdköçe hareket eden bir şey ekler bu makinaya... DÜn ben de komşulara tanıtım yaptım, hayal edemiyorlardı nasıl bir şey olduğunu:)

nalan dedi ki...

Çok yaşa sen emi,benimki Elna 10 yıldır kullanıyorum.Yerde gezen cinsten.Ütüsü de var .
Fiammacığım aklıma gelmişken bi tane Sar-Dolaş göndersem de komşulara onu da tanıtsan nasıl olur.Google amcaya Sar-Dolaş yazıp bak bakalım tanımış mı:)))

BlogVintage Duygular dedi ki...

Cekilişi duyurduktan sonra, çekilişi duyurduğum yazımın altına yorum, ve duyuru linkini bırakmanız yeterli ;)

fiamma dedi ki...

Şu elna nın resmini çekip bana yollasana, pek merak ettim Mahmut abi bana bir düzenek önerirdi belki yakında olsaydık:)) Ben de aynı senin sar-dolaşlar gibi sarınıp yani çapraz asıp dolaşıyorum bu makinayla lakin bir gün patlarsa diye korkuyorum canlı bomba evde patladı flash flash:))
Gelelim Sar-Dolaş lara:)) Ayy ben isim annesiyim mi şimdi onların :)) önce bloguma bir reklam atayım, yakın çevrem de herkes 60 ın üzerinde:)) Badeyle Buseyi de kaçırdık geç el attın bu işlere can. Kaç aya kadar bebeği taşıyabiliyorsun onu da yaz bakim bana çevreyi bir kolacan edeyim.