11 Şubat 2014 Salı

Evet 12 nin 3ü gitti, kaldı 9 seans :)


 • Bir Nalan klasiği olarak unutkanlığımın nişanesi  bu kez de kamerayı alıp hafıza kartını  pc de bıraktığımdan grselleri siteden aldım :))
  Kemoterapimin ilk  ayağını yerinde (Numune Has.Kolej Semt Polkliniği )alıp ,beni grmeye gelen Öğretmen Okulundan arkadaşlarımla buluşup orada bir Cafe de oturduk.Bize kaknam Füsun Oğr. de katıldı.Hepsi bana pek hoş armağanlarla gelmişlerdi .Ben de onlar "bu illet  pek  yararlıymış "diyerek  kızdırdım .Sağolsunlar,beni neşeli,sağlam  görerek sevindiler.İçleri rahat etti :))
 • Ayrılınca kızım ,Füsun ve kızımın kankası Emel çokomel ile Güven Parktaki eyleme dinleyici ,alkışlayıcı olarakdestekverdik. Ne yazık ki  ülkemizin haklarını savunan gençlerden ve biz yaşlılardan oluşan  grupta ara yaşlar yoktu. Ve olması gerektiği kadar değildiler.
 • Biz izleyenler de öyle...
 • Eve dönüp maillerime bakıp aşağıdaki yorumları okuyunca keyfim katlandı, büyüdü,dinlendim,bütünlendim.
 •                             HEPİNİZ İYİ  Kİ VARSINIZ 


 • ""Tülin AKIN ATEŞAL , nursel kepekli,GülSen,bilge,öce,Cebimdeki  renkler :
  • Hepinize çok teşekkür ediyorum.Çok şükür gerçekten iyiyim.   Kanser olmak yazgıda varsa eğer Allahım bana  olabilecek en hafif şekliyle verdi.
  • Çok hızlı,kolay ve iyi insanlarla ,güler yüzlü tatlı sozlü DR ve hemşirelerle karşılaştırdı. Üstelik Numune Eğ,ve Araştırma gibi kalabalık bir devlet hastanesinde  ameliyet ve tedavi oldum. İfade ettiğim rabbim bana derdin yanısıra dermanını verdi. Tevekkül ve inancım tazelendi.
  • Ölçtüm biçtim yolumu ,kendimi inceledim.İnanın hayırlı bir olaya dnüştü. Benim için üzülmeyin. İyiyim. Bu hafta bloggerların  Ankara Nazım Hikmet Kültür merkezindeki El İŞleri Şenliği var İstanbuldan da arkadaşlarımız geliyorlar. Onlarla olabildiğince grüştükten sonraki günlerde inşaallah sonra oturup kanser Dosyamı açıp uzun uzun anlatacağım.
  • Hepinizi tek tek öpüyor ve yürekten teşekkür ediyorum.Desteklerinizi,güzel duygu ve dileklerinizi hissedip sizleri tanıtan allahıma şükrediyorum :)))  
  •  

  22 yorum:

  dikisdersi dedi ki...

  yorum yazmasam da nalan ablacım inan hep dualarımdasın ,Rabbim şahit ,

  olabilecek en hafif şekliyle olanına da Rabbim tez elden şifa versin ,ve butun hastalara ...Amin ...

  nalan dedi ki...

  Sağol çiğdemim ,dua ve dilekleriniz meltem esintileri gibi geliyor bana .Hissediyorum ))
  :Allah razı olsun.

  Nalan Ünal dedi ki...

  Nalan Abla'cım, iyi olmana sevindim çok daha iyi olacaksın Allah'ın izniyle. Çok öpüyorum seni

  NOWACRAFT dedi ki...

  Acil şifalar diliyorum, Nalan Hanım. İnşallah tedavi süreciniz kolaylıkla geçer ve en iyi şekilde sonuç verir. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı ve tüm enerjinizle güzel işlerinize devam etmenizi dilerim.
  Bu memleketin sizin gibi aydın ve bilinçli insanlara çok ihtiyacı var. Siz sağ olun var olun, etrafınızı da aydınlatmaya devam edin.
  En içten sevglerimle.

  bilge dedi ki...

  Diğerleri de inşallah bu kadar rahat geçer. Sevgiler.

  nalan dedi ki...

  Nalan Ünal , NOWACRAFT ,
  sizi seviyoooooruuuuum

  Yaşamın kıyısında dedi ki...

  Yeniden çok geçmiş olsun, seanslar yorsa bile yaşama bakış açısı yönünden sana hayranım.
  Bedenin hastalığını beynin gücü ile yeneceğine inanlardanım.
  Ve senin iyiyim merak etmeyin demen
  çok kısa sürede seansların bitiminde eskisinden daha sağlıklı olacağına eminim.
  Sevgiler ve sağlıklı günler...

  nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

  Çok şükür. Başlanmış iş bitmiş demektir. Tedavi göz açıp kapayana kadar geçer gider. İnşallah eskisinden daha sağlıklı, neşeli olursun. İyi ve sağlıklı günlerde hep beraber diyelim mi? Sevgiler, selamlar.

  nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki...

  Çok şükür. Başlanmış iş bitmiş demektir. Tedavi göz açıp kapayana kadar geçer gider. İnşallah eskisinden daha sağlıklı, neşeli olursun. İyi ve sağlıklı günlerde hep beraber diyelim mi? Sevgiler, selamlar.

  nalan dedi ki...

  Yaşamın kıyısında ; çok teşekkür ederim. İnşaallah öyle olacağını umuyorum. Mevlâ görelim neyler? ddiyorum...

  nalan dedi ki...

  Nurtenciğim, diyelim, inşaallah yle olur diyelim :)))

  Cebimdeki renkler dedi ki...

  Senin için üzülmek değil bu Nalan abla'cim. Senin bu hastalığı atlatacagina dair bir şüphem asla yok ki zaten. Hayata bakışın, motivasyonun, guzel kalbin... Banu abla için de aynı duyguları yaşamıştım. Sevgilerimi yollamak istedim sadece,..

  nalan dedi ki...

  Canım benim,genele yazdım anacım.. Biliyorum ve anlıyorum. Banuyu duyduğumda oyle üzülmüştüm ki ...,
  :)

  Gul Sen dedi ki...

  Haber aldığıma ve hastaneden memnun oluşunuza çok sevindim. Umarım kısa sürede sorunlarınız biter. Dualarım sizinle kocaman öpüyorum :)

  shane dedi ki...

  Kolaylıkla geçsin gitsin, bir daha da görünmesin ortalıkta... Sevgiler, dualar siz ve şifa bekleyen sizin gibi tüm güzel insanlar için.

  öce dedi ki...

  zor bir hastalık ama güçlü duruşunuzla, dualarımızla,sağlık mensuplarının çabalarıyla ve de Yüce Yaradanımın izni ile çok çabuk iyileşeceğinize inanıyorum. sevgililerime...

  nalan dedi ki...

  Gül Sen,
  :) sağol canımmmm

  nalan dedi ki...

  Sevgili Shane,allah hepimize sevdiklerimizle geçirilecek mutlu yıllar bağışlasın inşaallah.

  nalan dedi ki...

  Sevgili öce ,bu güzel duaları ,iyi niyetleri ,dilekleri rabbimizin geri çevirmeyeceğini umuyorum. Hepimiz en hayırlı ve en güzel günlere erişelim inşaallah.

  nalan dedi ki...

  Sevgili öce ,bu güzel duaları ,iyi niyetleri ,dilekleri rabbimizin geri çevirmeyeceğini umuyorum. Hepimiz en hayırlı ve en güzel günlere erişelim inşaallah.

  Aslı Aslı dedi ki...

  Canım Nalan Hocam çok geçmiş olsun. Sizin tamamiyle atlatacağınıza inancım tam, dualarımız sizinle.

  Tuğçe dedi ki...

  Nalan Hanım şimdi gördüm yazıyı çok çok geçmiş olsun. Bu yüksek pozitif enerjinizle siz bu hastalığından üstesinden çabucak gelirsiniz eminim. kucak dolusu sevgiler,