17 Şubat 2012 Cuma

ALAKIR NEHRİ


Gruptan yine bir mail aldım:ALAKIR'daki hukuksuzluğa karşı sesimize ses katın diyorlar.
Ben de burada yine paylaşıyorum.
Alakır nehri nerede diyenler için

''ALAKIR NEHRİ alakirnehri@gmail.com
12:30 (1 saat önce)

Hukuk'a güvendik. Onlarca etkinlikte binlerce insanın emeği ve cebinden arttırdıklarıyla kuruş kuruş topladık bizden dava için talep edilen 30.000 TL'den de fazlasını. 2 sene sürdü dava. Haklıydık ve kazandık. Ancak kazandığımız bu davanın yürütmesi 4 aydır durdurulmuyor.

Tüm canlıların yaşam kaynağı suyuna ve onun varettiği kültürlere sahip çıkan bizlerin şimdi de hiçe sayılan Hukuk'a ve onun adaletine sahip çıkmamız gerekiyor. Onbinlerin emeği ve desteğiyle kazanılmış bu hakkımızı savunmak için ilk adım olarak tüm Alakır Nehri Kardeşleri'ni ekteki dilekçeyle Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına 'suç duyurusunda' bulunmaya davet ediyoruz.

Aynı zamanda dilekçeyi http://www.dilekceonline.com/alakr_nehrindeki_hukuksuzlua_kar adresinden imzalayıp, sesimizi internet ortamında duyurmaya yardımcı olalım. Bu linki çevremizle paylaşalım.

Gelin masum ve mazlumun hakkını hiçe sayarak onları duyarsızca katleden, bilimsel gerçeklikleri yok sayan, insanlığı, ahlakı gözardı eden ve son olarak da Hukuk'u çiğneyerek adaletsizliklerinin sınırsızlığını ifşa eden bu kendini bilmezlere birliğimiz, dirliğimiz, insanlığımız, onur ve şerefimizle; masum ve mazlum milyonlarca canlının adına güçlü bir varoluş gösterelim. Her birimizin duyarlılıkla yollayacağı suç duyurusu dilekçelerimizle, yok edilmek istenilen doğamız ve içindeki milyonlarca canlının hakları adına tepkimizi dile getirerek, haklı ve kazanılmış davamıza ve Hukuk'a sahip çıkalım.KÜRCE HES YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI.pdf
946K Görüntüle İndir
Antalya 1. İdare Mahkemesi'ne dilekçe.odt
17K İndir
Antalya İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'ne dilekçe.odt
23K İndir
Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe.odt''
15K İndir

Hiç yorum yok: