11 Ekim 2008 Cumartesi

Bilûndan aldığım mesaj

Bu mesajı bugün parkeoloji adlı blogcu,benim blog kızlarımdan Bilûndan aldım aynen yayımliyorum benden kamn alamıyorlar ama dua ve duyuru katkım olsun.


"Bilun Şen
ayrıntıları görüntüle
15:41 (2 saat önce)
Galatasaray – S. Bükreş karşılaşmasında tribünlerde yerini aldı bu pankart: "Dayan Koca Adam", Bir Galatasaray sevdalısı Anıl Aydın için.
Galatasaray tribün grubu ultrAslan-Uni temsilciliği yapmış olan ve lösemi ile mücadele eden Anıl Aydın'la ilgili olarak arkadaşları bir kampanya başlattı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yatmakta olan Anıl Aydın için önümüzdeki iki ay içerisinde ilik nakli yapılması gerekiyor. Sevgili Anıl Aydın'a iliğinin uygun olup olmadığı öğrenmek için kan tahlili yaptırmak isteyenleri aşağıdaki adreslere başvurmaya çağırıyor ve sevgili Anıl'a Ali Sami Yen tribünlerinde kendisi için açılmış pankarttaki gibi "Dayan Koca Adam" diyoruz. İSTANBUL: Çapa Tıp FakültesiTemel Bilimler BinasıAcil Giriş Kat:2 no:10Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı
ANKARA:Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
İZMİR:Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
BURSA:
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
Verdiğiniz kanla Anıl Aydın ya da bir başka hastaya şifa olabilirsiniz. Şu anda uygun ilik bekleyen hasta kardeşlerimiz için, tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz. "
Allah yardımcın olsun Anıl

1 yorum:

Bilun ŞEN dedi ki...

Canım ablam çok çok teşekkürler duyarlılığına.. Öpüyorum çok..