31 Ekim 2012 Çarşamba

Bond, Sony ile İstihbarat Topluyor!


23. macerasına çıkan James Bond’un yeni filmi “Skyfall”, 2 Kasım’da vizyona giriyor. Bu sefer MI6 saldırı altında ve James Bond hem arkadaşlarını korumak, hem de M’e olan sadakatini kanıtlamak zorunda. Sen de gerçek bir Bond hayranıysan, Sony’nin sürükleyici sosyal medya oyunu “AjanS” bir hayli ilgini çekecek.Sony, “Skyfall” lansmanı ile birlikte geçenlerde açıkladığı sosyal medya oyununun ilk görevini dün verdi. Bond’un zihni sinir alet edevatları olmadan sıkıntıya düşeceğini düşünen Sony, “4 ekran ile Bond’a yardım et” görevini açıkladı. Q’nun verdiği görevde 4 ekran olarak TV – Tablet – Akıllı Telefon ve Laptop düşünülmüş. Bu 4 ekranın nasıl kullanılacağı da kullanıcılara bırakılıyor.

Q’nun sorusu ise şu şekilde:

“Eğer sen olsan, bu 4 ekrandan hangisini seçerdin ve o ekrana hangi özelliği eklerdin?”

Sen de bir ekran seç, farklı ve Bond’un işine yarayacak bir özelliği Twitter’da #M1benyaptım hashtag’i ekleyerek paylaş. En çok retweet edilen ve Sony jurisi tarafından seçilen fikirlerin sahipleri, Bond’un güvendiği Sony Xperia Tablet S, Gala Gecesi davetiyesi ve Bond 50. Yıl Blu-ray seti kazanacak.

Bakalım gerçekten Bond’a yardımcı olabilecek zihni sinir bir yanın var mı?Yeni görevleri öğrenmek için, #AjanS hashtag’ini takibe devam et.

https://www.facebook.com/SonyTR
https://twitter.com/Sony_Turkiye #AjanS #M1benyaptım

Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

nihal dedi ki...

merhaba.. taa haziran'da uturuki.blogspot.com'a bir yorum bırakmışsınız, balıklama yazıma kötü bir blog yazıcısı olarak şimdi farkettim, anlıyacağınız üzere araya hayat girdi ve biraz da blogun üstüne düşündüğüm şeyler üzerine gitmesini istediğimden -ve belki hayatımın monotonluğundan- yazmaya değer birşey bulmadım. o yazının üstüne yakın bir zamanda tek bir yazı yazdım sadece. bir süredir de bir başka değişiklik üzerine yazmak istiyorum ama kelimeleri çıkartamıyorum bir türlü o kadar zor yazması..

ilgilendiğiniz, sorduğunuz için teşekkürler. daha sık görüşmek umuduyla :)

http://uturuki.blogspot.com

nalan dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
nalan dedi ki...

Sevgili Nihal,bazen böyle durumlar bana da oluyor.Uzun süre yazı yazma arzusu duymuyorum sonra geri dönüyorum.
İnsanız ve halden hale giriyoruz.Yanıtlama nezaketin için teşekkür ederim.Ben de daha sık haber almak,ilginç yazılarını okumak umudu ile sevgiler yolluyorum.